Szepelowska  
  1. O mnie
  2. Oferta
  3. Jak pracuję
  4. Projekty
  5. Kontakt

Zrealizowane projekty i aranżacje wnętrz

Do moich zadań należą między innymi kompleksowe aranżacje małych mieszkań, jak również projekty wnętrz poszczególnych pomieszczeń, w tym łazienki, kuchni, salonu, sypialni, a także ogrodów zimowych czy tarasów. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z najciekawszymi realizacjami mojego autorstwa, które wykonywałam w takich miejscowościach jak Poznań, Łowicz czy Wiry.

Przystępując do wykonania każdego zlecenia w pierwszej kolejności zapoznawałam się z oczekiwaniami Klienta – dowiadywałam się, jaki jest jego gust, upodobania względem kolorów oraz ewentualnych elementów dekoracyjnych. Brałam także pod uwagę wiek oraz zainteresowania przyszłego użytkownika pomieszczenia – inaczej przecież wyglądać będzie salon spokojnego, starszego małżeństwa, a inaczej pokój zwariowanego nastolatka.

Stworzone przeze mnie wnętrza są wynikiem pomysłów Inwestorów oraz moich porad i wskazówek. Uzyskane w ten sposób pomieszczenia to harmonijne połączenie estetyki oraz funkcjonalności. W ten sposób każdy salon, jadalnia, pokój gościnny, łazienka oraz kuchnia, stają się wyjątkową, spójną przestrzenią, idealnie skomponowaną z charakterem domu czy mieszkania oraz wpasowującą się w gust jego właścicieli.

Kuchnie

Zobacz więcej

Łazienki

Zobacz więcej

Ogrody

Zobacz więcej

Inne pomieszczenia


Wykonanie www.futureindesign.com

2011r Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Małgorzata Szepelowska, tel: +48 603 951 794
60-175 Poznań, ul. Kaczeńcowa 15
strona główna